HECHT 9440 - accu fukar/ vysavač listí

ACCU fukar/vysavač listí. Hmotnost 2,14 kg (fukar), 2,88 kg (vysavač). ACCU program 5040.

Baterie a nabíječka nejsou součástí balení.


 • 1 817,36 Kč bez DPH
 • Momentálně nedostupné
2 199 Kč
Kategorie: Vysavače listí a fukary
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

HECHT 9440 je praktický akumulátorový vysavač na listí kombinovaný s fukarem. Akumulátorové napájení dává obsluze naprostou svobodu pohybu, bez nutnosti používat dlouhý přívodní kabel, který je především při pohybu mezi stromy a keři nepraktický. Elektromotor neprodukuje žádné emise, je o poznání tišší, než stroje se spalovacím motorem, jednodušeji se startuje a je prakticky bezúdržbový. Jeho hmotnost s hubicí fukaru je 2,14 kg a s příslušenstvím pro vysavač váží 2,88 kg.

Při 13 000 otáčkách za minutu je objem nasávaného vzduchu v režimu vysavače 4,33 m3 za minutu, v režimu fukaru pak dokonce 6,67 m3 za minutu.

V režimu vysavače je v prvním stupni listí nasáváno do turbíny opatřené ocelovými mulčovacími noži, kde je pomleto na drobné kousky. Mulč pak putuje do 20 l sběrného vaku, který je takto pomletým listím dokonale plněn. Výkon vysavače je možné plynule nastavovat otočným ovladačem na madle. Plynulou regulací sacího výkonu oceníte především tam, kde by při vsávání listí hrozilo například nasátí kamení. Snížením výkonu lze zajistit, že bude nasáváno pouze lehké listí.

Vysavač je možné snadno a rychle přestavit na výkonný fukar, bez použití nářadí. Stačí odpojit nasávací hubici a na místo vaku osadit foukací hubici. Otvor po nasávací hubici se zakryje mřížkou. V průběhu vývoje byla věnována patřičná pozornost speciálnímu tvarování mřížky, díky které není možné, aby se k ní při práci přisával oděv a snižoval se tak výkon vysavače


V režimu fukaru lze stroj využít opravdu všestranně. Lze jím klasicky vyfoukat listí ze špatně dostupných míst, použít lze i na šetrné sfoukání prachu, nečistot a drobných kamínků z chodníků a dlažby, kde je často účinnější než běžné koště. V zimním období si poradí i s čerstvým sněhem. Velice dobře funguje například i pro vyfoukání zbytků suché trávy ze sekaček.

Vysavač je napájen z velice kvalitního li-ion akumulátoru s napětím 40V o kapacitě 4 Ah, který je sestaven ze značkových článků Samsung. V akumulátoru je integrováno inteligentní elektronické řízení nabíjení a vybíjení, což zajistí prodloužení životnosti článků a zároveň je chrání před poškozením. Plně nabitý akumulátor vydrží napájet vysavač přibližně 30 minut.

Vysavač je součástí ACCU programu 5040. Akumulátor ani nabíječka nejsou součástí vysavače. Je možné je dokoupit samostatně. Vysavač je možné použít i jako příslušenství k sekačce HECHT 5040 u které jsou dva akumulátory a nabíječka součástí dodávky v ceně.

Akumulátor je kompatibilní s další zahradní technikou, což přináší nejen úsporu nákladů, ale i méně starostí s nabíjením a následným provozem. Stačí udržovat akumulátor po každém použití nabitý, což je díky plně automatické nabíječce snadné. Kdykoli jej tak můžete okamžitě využít například v sekačce, řetězové pile, vyžínači, křovinořezu, nebo sněhové fréze.

 

Technické parametry

 • Hmotnost: 2,14 kg / 2,88 kg
 • Motor: elektrický 40 V
 • Typ pohonu: akumulátorový
 • Rychlost vzduchu: 0,7 m3/s / 0,1 m3/s

Podobné produkty

 • HECHT 9415 - akumulátorový postřikovač
  Akumulátorový tlakový postřikovač. Napětí 40V. Nádrž 15 l. Baterie a nabíječka nejsou součástí balení. 
  Dostupnost:Na objednávku
  Kód:17426
  Značka:HECHT
  Záruka:2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: