HECHT 1040 - accu vyžínač

ACCU vyžínač se záběrem 28 - 32 cm. Hmotnost 3,8 kg.

ACCU program 5040. Baterie a nabíječka nejsou součástí balení!

Předběžný termín: Leden 2024

 


 • 1 486,78 Kč bez DPH
 • Momentálně nedostupné
1 799 Kč
Kategorie: Křovinořezy a vyžínače
Záruka: 2 roky
 

Akumulátorový vyžínač HECHT 1040 je ideální pro konečnou úpravu okolo plotů a zdí po sečení sekačkou, nebo pro vysekání trávy se špatně přístupných míst.
Vyžínač je opatřen teleskopickou hřídelí, snadno jej přizpůsobíte výšce postavy obsluhy. Aby byla práce ještě snadnější, je vybaven i ramenním popruhem.

Hmotnost vyžínače je pouhých 3,8 kg.

Největší předností vyžínače je akumulátorový pohon. Díky tomu je stroj tichý, bez emisí, odpadá mnoho problémů spojených s údržbou a startováním spalovacích motorů, nebo s kabelem u elektrických strojů.

Pracovní záběr struny je možné nastavit v rozsahu 280 / 300 / 320 mm jednoduchým přepnutím ovládacího prvku na krytu struny.

  Struna o průměru 1,6 mm je navinuta v jednostrunné automatické hlavě. Při každém spuštění stroje se automaticky odvine přibližně 1 cm struny. Jestliže se během sekání struna příliš opotřebí, jednoduše stačí opakovaně vyžínač několikrát zapnout a vypnout, až se struna odvine na potřebnou délku. Pokud by se struna odvinula příliš, automatický nastavitelný zařezávač na krytu ji odřízne. Díky tomu je vždy zajištěn optimální záběr sečení 28-32 cm. 

  Otáčky naprázdno dosahují až 8000 ot/min.

Vyžínací hlavu je možné otočit o 180° a stroj tak snadno můžete použít k zastřižení konce trávníku.

Nabíječka a akumulátor nejsou součástí dodávky, je možné je samostatně dokoupit, nebo vyžínač použít jako příslušenství k sekačce HECHT 5040, která je dodávána s dvojicí akumulátorů a které jsou plně kompatibilní s tímto vyžínačem.

Kapacita akumulátoru 005040B je 4 Ah při napětí 40V, v akumulátoru jsou použity články zn. Samsung. S tímto akumulátorem může vyžínač pracovat na jediné nabití nepřetržitě až 40 minut. Akumulátor je vybaven indikací stavu nabití.

 

Technické parametry

 • Hmotnost: 3,8 kg
 • Motor: elektrický 40 V
 • Pracovní záběr: 28 - 32 cm
 • Typ pohonu: elektrický motor

 

Podobné produkty

 • HECHT 9415 - akumulátorový postřikovač
  Akumulátorový tlakový postřikovač. Napětí 40V. Nádrž 15 l. Baterie a nabíječka nejsou součástí balení. 
  Dostupnost:Na objednávku
  Kód:17426
  Značka:HECHT
  Záruka:2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: