Z důvodu ochrany personálu výdejních míst i přepravců jsme nuceni dočasně OMEZIT MOŽNOST PLATBY DOBÍRKOU.
Pro více informací nás, prosím, kontaktujte. Děkujeme za pochopení.

HECHT 2416 QT - elektrická řetězová pila

Elektrická řetězová pila. SOFT-START. Příkon 2400 W. Délka lišty 40 cm. Hmotnost 4,7 kg. Snadné rychloupínání řetězu.


  • 1 975,21 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
2 390 Kč
Kategorie: Pily řetězové
Záruka: 2 roky
 

Kvalitní elektrická řetězová pila s motorem o příkonu 2400 W a délkou lišty 40 cm. Pila je vybavena plynulým rozběhem motoru SOFT START, ktrerý omezuje proudové nárazy při spuštění a díky tomu nedochází k vyhazování jističů domovních rozvodů. Zároveň je pila vybavena rychlonapínáním řetězů - napnutí řetězu díky tomu zvládnete bez použití nářadí.

Pila je neocenitelným pomocníkem v zahradách a v okolí domu. Elektrický motor zajistí vysokou spolehlivost bez složitého nastavování, zároveň díky němu bylo možné dosáhnout celkové hmotnosti pouhých 4,7 kg. Při konstrukci byly použity kvalitní součástky - díky použití kvalitních a odolných plastových i kovových částí je u pily zajištěno skvělé vyvážení, které snižuje únavu při práci. Naprostou samozřejmostí jsou pak integrované bezpečnostní prvky, jako například bezpečnostní řetězová brzda pro okamžité zastavení řetězu, pevná zubová opěrka či odlehčení pnutí přívodního kabelu.

Integrováno je samozřejmě také automatické olejové čerpadlo. Stav oleje je možné průběžně vizuálně kontrolovat díky průhlednému ukazateli na nádržce.

 

Technické Parametry

  • Hmotnost: 4,7 kg
  • Motor elektrický: 230 V/ 50 Hz
  • Příkon: 2400 W
  • Typ pohonu: elektrický motor
  • Délka lišty: 40 cm

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
R Avatar autora 2416 QT 20.3.2020 04:24
Nejde dotáhnout lišta a hýbe se během řezání, neustále se povoluje a padá řetěz. Strašně nebezpečný stroj který jsem 2x reklamoval ale bezvýsledně. Dnes se mi rozpadla hnací hřídel takže opět když ji nejvíce potřebuji tak pojede po 3x na servis
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.