Sadba 10ti pack jahod na prodejně. Mňam!
Doprava zdarma

VARI BDR-650 V - sekačka bubnová

Bubnová sekačka BDR-650V je podvozek bubnového sečení, určený pro všechny pohonné jednotky VARI s odstředivou spojkou 80 mm. Sekačka má precizně naladěné převody, lze ji tak použít pro dvoutaktní i čtyřtaktní motory.


  • 22 305,79 Kč bez DPH
  • Skladem u dodavatele
26 990 Kč
Kategorie: Zahradní technika
Záruka: 2 roky
 

Sekačka je odvozena od velice oblíbených sekaček Líza a Lucina a přebírá tak jejich vynikající užitné vlastnosti. Zapínání pohonu žacího disku je umístěno na krytu žacího bubnu, na řídítka pohonné jednotky se připojuje pouze ovládací páčka pojezdu.

Spodní i horní disk bubnové sekačky BDR-650V jsou plechové výlisky. Na horním disku jsou uloženy čtyři otočné žací nože s oboustranným ostřím, které se při nárazu do překážky otočí a nepoškodí.

Spodní disk je volně otočný na ložiscích a překrývá šroubové spojení nožů s horním diskem. Díky novým výztuhám uložení nožů T-Bar, které zvyšují pevnost a odolnost disku o více než 30 %, vydrží při správném zacházení žací disk po celou životnost sekačky.

Stejně jako u všech bubnových sekaček VARI je i zde samozřejmostí použití kvalitního odolného kevlarového klínového řemene OPTIBELT pro pohon žacího disku.

Součástí sekačky je také boční plachetka pro řádkování posečené trávy.

 

Technické parametry

  • Průměr spojky: 80 mm
  • Určeno pro motory: dvoutaktní i čtyřtaktní
  • Šíře záběru: 62,2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: