HECHT 5022 - accu vyžínač

Akumulátorový planžetový vyžínač trávníku.  

Baterie a nabíječka není součástí.


  • 1 156,20 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
1 399 Kč
Kategorie: Accu křovinořezy a vyžínače
Záruka: 2 roky
 
Teleskopická rukojeť 110 - 139 cm umožní přizpůsobení pohodlnému držení podle výšky obsluhy. 
Hmotnost je pouhých 1,9 kg.
Záběr 254 mm

Nastavení úhlu sekací hlavy

 

 

 

Co je ACCU program 1278 a jaké má výhody?

Napájet stroje z baterie přináší celou řadu výhod.  Elektromotor je tichý, neprodukuje žádné zapáchající a jedovaté zplodiny. V porovnání se spalovacím motorem jej nemusíte složitě startovat, provádět pravidelnou údržbu, měnit olej, vzduchové filtry. Elektromotor je spolehlivější než poměrně složitý spalovací motor.  U běžného elektrického stroje je ale hlavní nevýhodou nutnost přívodního kabelu. Kabel omezuje pohyb, při troše nepozornosti hrozí jeho poškození a případný úraz proudem. 

Všechny tyto nevýhody řeší napájení stroje z lehkého lithiového akumulátoru.

Moderní lithiové akumulátory jsou lehké, uchovají velké množství energie a při správné péči mají i poměrně dlouhou životnost. Nevýhodou je jejich vyšší cena.  ACCU program tuto nevýhodu eliminuje tím, že umožní napájení řady různých produktů jedním akumulátorem.

V rámci ACCU programu 1278 je navíc možné jedním typem akumulátoru napájet jak nářadí v dílně, tak některou zahradní techniku. Stejným akumulátorem, kterým napájíte například vrtačku tak můžete napájet například  vyvětvovací pilu, nebo plotostřih.

Pokud zakoupíte některou z vrtaček HECHT 1277, HECHT 1278 nebo HECHT 1289, obdržíte společně s vrtačkou nabíječku a dva akumulátory, které můžete využít pro napájení všech produktů řady ACCU program 1278.

 

ACCU program vám ušetří tisíce korun již při nákupu. Elektrickou energii potřebnou pro nabití akumulátoru na elektroměru takřka nezaznamenáte. Srovnejte to s cenou paliva pro benzínovou sekačku, připočtěte cenu motorového oleje, nebo vzduchového filtru, které byste měli v motorové sekačce alespoň 1x za sezónu měnit.

A až po čase díky omezené životnosti akumulátoru začne docházet dech, opět koupíte jen jeden nový a opět máte vyřešen pohon všech strojů.

V dílně, nebo garáži máte jednu nabíječku projeden typ akumulátorů. Lithiový akumulátor nemusíte vybíjet až do konce, klidně jej můžete nabít po každém použití a tak jej máte neustále připraven k práci.

ACCU program 1278 šetří nejen vaše peníze, ale i přírodu.

Výhody:

  • Praktický aku pomocník z Accu programu 1278
  • Kompatibilní s akumulátory 2Ah a 4Ah z Accu programu 1278
  • Sekací systém s dvojitým nožem
  • Sekací nůž je tvořen odolnou plastovou planžetou umožňující rychlou výměnu
  • Součástí balení je 20 náhradních planžet
  • Spodní sekací hlava s možností nastavení sekacího úhlu dle potřeby
  • Úhlově nastavitelné přední madlo pro snadnější obsluhu
  • Teleskopická rukojeť umožnuje pohodlné držení dle výšky obsluhy

Akumulátorový planžetový vyžínač trávníku. Teleskopická rukojeť umožní přizpůsobení pohodlnému držení podle výšky obsluhy. Hmotnost je pouhých

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: