MRKEV FRANCIS - pozdní 3 g

FRANCIS - pozdní odrůda mrkve typu Flakee s velmi dobrou skladovatelností. Kořeny jsou dlouhé 23-25 cm.


  • 16,52 Kč bez DPH
  • (12 ks) Skladem
19 Kč
Kategorie: Zelenina
 

FRANCIS - pozdní odrůda mrkve typu Flakee s velmi dobrou skladovatelností. Kořeny jsou dlouhé 23-25 cm, pěkně vybarvené s hladkým povrchem. Hlava kořene nezelená a neprojevuje se na ní antokyanové zabarvení. Rostliny jsou odolné k vybíhání do květu, praskání i větvení kořenů. Odrůda poskytuje výbornou úrodu kvalitních a chutných kořenů s vysokou sušinou. Vegetační doba je 140 - 150 dnů.

 

Popis SK:
FRANCIS   neskorá odroda mrkvy typu Flakee s veľmi dobrou skladovateľnosťou. Korene sú dlhé 23-25 cm, pekne sfarbené, s hladkým povrchom. Hlava koreňa nezelenie a neprejavuje sa na nej antokyanové sfarbenie. Rastliny sú odolné proti vybiehaniu do kvetu, praskaniu aj vetveniu koreňov. Odroda poskytuje výbornú úrodu kvalitných a chutných koreňov s vysokou sušinou. Vegetačné obdobie je 140-150 dní.

 

Sortiment řady „Dobrá semena“ je vybrán tak, aby doplňoval a rozšiřoval nabídku semen o odrůdy, které zcela jistě stojí za vyzkoušení. Hlavním posláním této řady je, aby to, co z těchto „Dobrých semen“ vyroste, bylo opravdu DOBRÉ.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.