Sadba 10ti pack jahod na prodejně. Mňam!

STOP-PEST - ENERGY GEL FISH UNIVERSAL LASICOVITÍ 230 g

Vysoce koncentrovaný povzbuzující energetický gel pro hlodavce


  • 204,46 Kč bez DPH
  • (4 ks) Skladem
229 Kč
Kategorie: Zahrádkářské potřeby
 

Vysoce koncentrovaný povzbuzující energetický doplněk stravy. Je vyroben z velmi chutných druhů potravy. Svou chutí a vůní je pro hlodavce velmi atraktivní.

 

Použití:  LASICOVITÍ A HLODAVCI

Krmný návod: pro dosažení nejvyššího výkonu vytlačte housenku 10 až maximálně 20 cm na 1 kg váhy zvířete denně. Denní dávku můžete rozdělit na několikrát.

Pokyny pro skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením, max. 30°C, neskladujte v chladu a ledničce. Pokud bude gel skladovaný v chladu může to způsobit jeho vyšší tuhost což následně zhorší schopnost vytlačit gel.

Složení: Maso a výrobky živočišného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb. Vedlejší produkty rostlinného původu, oleje, tuky, extrakt zelené kávy, barvivo (celkem 91%).

Analytické jakostní znaky: 
hrubý protein 78%, hrubá vláknina 8%, hrubý tuk 46%, hrubý popel 31%


UPOZORNĚNÍ: Nikdy nepřekračujte denní dávku (1g na 1 kg váhy zvířete).

 

Pozor: Vše provádějte v rukavicích tak aby hlodavec necítil Váš pach. Může dojít ke kontaminaci pachem a hlodavec by se pak tomuto místu vyhýbal. 

NEPOUŽÍVEJTE VÍCE DRUHŮ SOUČASNĚ: Hlodavci jsou velmi chytří a podezíraví. Pokud najdou více druhů nové potravy může se stát že nebudou přijímat žádný druh.

Balení:  Tuba 70 g, kartuš 230 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: