LEPOVÉ DESKY BÍLÉ 3 ks - jablko, švestka

Bílé lepové desky 3 ks, jablko, švestka - 150 x 250 mm


  • 53,72 Kč bez DPH
  • (29 ks) Skladem
65 Kč
Kategorie: Zahrádkářské potřeby
 

Lepové desky patří do skupiny výrobků, jenž jsou určeny k spolehlivé likvidaci škůdců. Neobsahují umělé chemikálie, pouze účinné látky přírodního původu, proto po aplikaci nebrání volnému pohybu lidí i zvířat po ošetřené ploše. Výrobky se mohou používat i v ekologickém zemědělství. Bílé lepové desky jsou určeny k odchytu škodlivého létajícího hmyzu (pilatka, květilka, plodomorka, bejlomorka atd.) v exterieru pro ochranu zeleniny na záhoně a ochranu proti červivosti ovocných stromů.

Charakteristika:

bílá lepová deska s nánosem lepu Chemstop Ecofix 100g / 1kg - EKO výrobek (balení obsahuje 3 kusy lepivých desek na zavěšení)

Přednosti:
Využití tam, kde nelze použít chemické způsoby likvidace škůdců.
Možnost zavěšení na rostlinu.
Bez zápachu.
Bez insekticidů.
Lep vydrží cca 4 - 12 týdnů.

Využití proti:
pilatce, květilce, plodomorce a bejlomorce


Rozsah použití:
Lepové desky lze použít pro monitoring, signalizaci náletu a snížení populační hustoty škodlivých organismů v zelenině, polních plodinách, sadech a na zahradě. Desky aplikujeme v době předpokládaného náletu sledovaných škůdců. K ochraně zeleniny aplikujeme nejlépe ihned po vysázení nebo vzejítí rostlin. K ochraně proti červivosti jablek aplikujeme v době těsně před rozkvětem a sundáváme po odkvětu. K ochraně proti červivosti švestek aplikujeme cca týden před rozkvětem poupat a obnovujeme po opadu větší části okvětních lístku (druhý nálet škůdce).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.