Rajče Prista bude naskladněno ve středu.

HECHT 007125 pluh pro HECHT 7100

  • 1 z 3

Oboustranný pluh k HECHT 7100


  • 2 471,07 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
2 990 Kč
Kategorie: Příslušenství pro zahradní techniku
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Oboustranný pluh HECHT 007125 je volitelným příslušenstvím pro kultivátor HECHT 7100. Oboustranný pluh, někdy také nazývaný "obracák" slouží ke snadnému orání, kdy na konci brázdy jedoduše otočíte stroj, překlopíte pluh a podle stejné brázdy oráte směrem zpět, což běžný jednostranný pluh neumožní.
Běžný jednostranný pluh obrací zeminu jen jedním směrem, proto je nutné po doorání každé brázdy couvat a začínat nové brázdy stále od jedné strany. Oboustranný pluh jednoduše na konci brázdy překlopíte, díky čemuž je zemina v obou směrech orby převracena v brázdě stále stejným směrem. To nejen podstatně usnadí práci, ale šetří to především čas i pohonné hmoty.

 HECHT 007125 umožní jednoduché seřízení sklonu pomocí T šroubu. Překlopení pluhu se provádí jedoduchým zatažením za jistící páku, čímž dojde k uvolnění, a pluhy je možné překlopit za zajistit v požadované poloze. Nastavení hloubky se provádí připevněním v požadované výšce v celkem 5ti polohách. Pro lepší trakci při orání je doporučeno použití ocelových lopatkových kol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: