STOP-PEST - ENERGY GEL UNIVERSAL 230 g

Gel je neúspěšnější z celé řady produktů. Obsahuje vedlejší produkty rostlinného původu, oleje, aromata, voní a láká je k sežrání. Jeho mimořádné vlastnosti spočívají v tom že je stále čerstvý, voňavý a velmi lákavý pro hlodavce. V tubě zůstává stále čerstvý, nezvětrává a je připraven ihned k použití. Svou vůní a chutí je pro hlodavce neodolatelný.


  • 168,75 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
189 Kč
Kategorie: Přípravky proti hlodavcům, odpuzovače škůdců
Záruka: 2 roky
 

PŘÍRODNÍ PRODUKT obsahuje pouze přírodní látky

Vysoce koncentrovaný povzbuzující energetický gel pro hlodavce
Vysoce koncentrovaný povzbuzující energetický doplněk stravy. Je vyroben z velmi chutných druhů potravy. Svou chutí a vůní je pro hlodavce velmi atraktivní.

Použití: KRYSY / POTKANY / MYŠI / HRABOŠE

Krmný návod: pro dosažení nejvyššího výkonu vytlačte housenku 10 až maximálně 20 cm na 1 kg váhy zvířete denně. Denní dávku můžete rozdělit na několikrát.

Pokyny pro skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením, max. 30°C, neskladujte v chladu a ledničce. Pokud bude gel skladovaný v chladu může to způsobit jeho vyšší tuhost což následně zhorší schopnost vytlačit gel.

Složení: Maso a výrobky živočišného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb. Vedlejší produkty rostlinného původu, oleje, tuky, extrakt zelené kávy, barvivo (celkem 91%).

Analytické jakostní znaky:
hrubý protein 78%, hrubá vláknina 8%, hrubý tuk 46%, hrubý popel 31%

POZOR: Nikdy nepřekračujte denní dávku (1g na 1 kg váhy zvířete).

UPOZORNĚNÍ Překročení denní dávky může způsobit arytmii až zástavu srdce.
Pozor: Vše provádějte v rukavicích tak aby hlodavec necítil Váš pach. Může dojít ke kontaminaci pachem a hlodavec by se pak tomuto místu vyhýbal.

NEPOUŽÍVEJTE VÍCE DRUHŮ SOUČASNĚ: Hlodavci jsou velmi chytří a podezíraví. Pokud najdou více druhů nové potravy může se stát že nebudou přijímat žádný druh.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: