Sadba 10ti pack jahod na prodejně. Mňam!

VARI PP-60 - provzdušňovač/prořezávač

Provzdušňovač/Prořezávač PP-60 je určený všem majitelům pohonných jednotek TERRA a VARI.


  • 9 909,09 Kč bez DPH
  • Objednáno
11 990 Kč
Kategorie: Přímo připojitelné stroje
Záruka: 2 roky
 

V setu dostanete stroj 2v1, u kterého lze snadno vyměnit pročesávací pružiny za prořezávací nože.

Díky pročesávacím pružinám bez námahy vyčešete mech a starou trávu. Ideální je trávník pročesávat pravidelně během vegetace, abyste se zbavili travní plsti a stařiny. Jestliže trávník sečete sekačkou s mulčováním, které jsou dnes v módě, doporučujeme vyčesávat trávník častěji, cca 1x měsíčně.

Prořezávacími noži pak lehce a rychle prořežete travní koberec, aby se voda a hnojivo dostaly až ke kořínkům trávy. Důležité je trávník prořezat nejen na jaře, ale hlavně pak na podzim. Jarním prořezem docílíte toho, aby se Vám trávník lépe rozrůstal. Jestliže trávník prořežete na podzim, nebudete mít na jaře problémy s plísní sněžnou, kterou neošetřené trávníky na jaře po roztátí sněhu trpí. Ta se pak těžko odstraňuje a různé léčivé přípravky stojí nemalé peníze.

Stroj má záběr 55 cm, je vybaven vodicím kolem, startovacími podpěrami, opěrnými koly a speciální brzdicí ostruhou. Díky nízké hmotnosti jen 24 kg je lehce ovladatelný a práce s ním je zábavou. Provzdušňovač/Prořezávač PP-60 je také možné přestavit na rotační plečku RP-T2/S pro povrchové kypření a meziřádkové pletí.

 

Technické parametry

  • Hloubka vertikutace: 5 mm
  • Hmotnost: 24 kg
  • Šíře záběru: 55 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: