FORESTINA - Hoštické hnojivo na bylinky 200 ml

Hoštické kapalné hnojivo obsahuje přírodní guáno, pocházející z trusu mořských ptáků. Rostlinám dodává nejen potřebné živiny, ale výrazně aktivuje i půdní mikroflóru. Poměr jednotlivých živin je přizpůsoben specifickým nárokům bylinek na výživu, které jsou většinou nižší, než u ostatních rostlin.


  • 57,02 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
69 Kč
Kategorie: Kapalná hnojiva
 

Charakteristika:

Organicko-minerální NPK hnojivo
1,5% N + 3,5% P2O5 + 2% K2O

Přednosti:
Obsahuje stopový prvek Titan ovlivňující tvorbu silic a tím zesilující žádoucí aroma. 

Použití:
Hnojivo je určeno pro všechny druhy bylinek (meduňka, tymián, majoránka, oregano, levandule aj.) pěstovaných jak na záhonech, ale zvlaště pak v nádobách formou bylinkové zahrádky. Aplikuje se na povrch zeminy zálivkou. Je také vhodné i pro listovou aplikaci, kterou se však nedoporučuje provádět na přímém slunci, nýbrž ráno nebo večer. Před použitím obsah lahve důkladně protřepeme.

Dávkování:
Hnojivý roztok pro zálivku připravíme smícháním 15 ml hnojiva (po okraj naplněné víčko) s 3 l vody. Bylinky pěstované na záhonech hnojíme 1x za 14dní v době vegetace (duben - září). Bylinky pěstované v nádobách hnojime cca 1x za 21dní. V období vegetačního klidu bylinky nehnojíme. Jednotlivá dávka zálivky s hnojivem by neměla překročit 2 l na 1 m2. 
Balení 200 ml je cca 40 l zálivky.

Hlavní termíny pro aplikaci hnojiva:
duben, květen, červen, červenec, srpen, září

Upozornění: 
Tyto údaje jsou pouze informativní. Prodejce neručí za škody způsobené nesprávným použitím hnojiva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: