HECHT 9020 - accu fukar na listí

ACCU fukar na listí. Rychlost vzduchu 198 km/h. Hmotnost 1,3 kg. ACCU program 6020.

Baterie a nabíječka nejsou součástí balení.


  • 825,62 Kč bez DPH
  • Na objednání, skladem do 5 dnů
999 Kč
Kategorie: Vysavače listí a fukary
Záruka: 2 roky
 

Vyhrabání listí pod okrasnými keři  může být složité, pokud větve sahají až k zemi. Jestě složitější to může být, pokud je keř například v okrasném záhonu sypaném oblázky nebo jiným drobným materiálem. Hrábě není možné použít, nezbývá než listí vybrat ručně, nebo použít šikovný fukar, případně vysavač. Fukar je navíc možné využít i jako náhradu koštěte při úklidu dlažby, spolehlivě odfoukne smetí, prach, i drobné kamínky. Vyfounke nečistoty i ze spár dlažby, což s koště nezvládne. V zimě si poradí i s čerstvým prašanem.

 Akumulátorový fukar na listí HECHT 9020 je součástí volitelného příslušenství ACCU programu 6020, dodáván je bez akumulátoru a nabíječky.

Akumulátorový pohon je největší předností tohoto fukaru - umožní snadný provoz bez nutnosti kabelů, v porovnání s benzínovými fukary je o poznání lehčí, tišší a neprodukuje žádné emise. Stačí jen připojit akumulátor a stisnkou tlačítko. Kompatibilní je s akumulátory 000620B  Jedná se o velice kvalitní li-ion akumulátor s napětím 20 V a kapacitou 2 Ah.

S tímto akumulátorem je možné napájet i vyžínač HECHT 5020 a plotostřih HECHT 6020. Díky tomu máte možnost na jediný akumulátor provozovat až tři zařízení. Kvalitní akumulátor má nemalý podíl na pořizovacích nákladech akumulátorového nářádí. Neplaťte proto víc než je nutné a využijte jeden akumulíátor naplno.

 

Technické porametry

  • Hmotnost: 1,3 kg
  • Motor elektrický: 20 V
  • Typ pohonu: akumulátorový
  • Rychlost vzduchu: 198 km/h

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: