HECHT 1322 - úhlová bruska

Úhlová bruska pro všechny s extrémními nároky na výkon. Ergonomicky tvarovaná rukojeť a přídavná rukojeť. Hmotnost 5,98 kg, příkon 2200 W. Pro kotouče o velikosti 230 mm.


  • 1 569,42 Kč bez DPH
  • (1 ks) Vyprodáno
1 899 Kč
Kategorie: Úhlové brusky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.98 kg
 

Úhlová bruska pro všechny s extrémními nároky na výkon. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s pogumovaným povrchem a přídavná rukojeť montovatelná do tří stran umožní snadné držení oběma rukama při práci ve všech polohách. Ovládací tlačítko umístěné přímo v hlavní rukojeti zajistí snadné a bezpečné ovládání.

S vhodnými kotouči o průměru 230 mm pak můžete brousit a řezat širokou škálu materiálů a díky snížené kovové převodovce můžete pracovat i v hůře dostupných místech.

Příkon této brusky činí 2200 W a umožňuje dosažení až 6000 ot./min. K napájení postačí standardní výstup na 230 V / 50 Hz, přičemž bruska je vybavena také systémem SOFT START, který umožňuje plynulý start bez vyrážení jističů.

Bruska je určena pro kotouče o průměru až 230 mm s velikostí uchycení M14. Hmotnost činí 5,98 Kg. Spolu s bruskou je v balení dodáván také imbusový klíč pro montáž a přídavná rukojeť, která umožní stabilnější a pevnější uchopení.

Kotouč není součástí balení!

 

Technické parametry

  • Hmotnost: 5,98 kg 
  • Max. průměr kotouče: 230 mm
  • Příkon: 2200 W
  • Postranní rukojeť: ano
  • Závit vřetene:  M14
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora 20.4.2017 12:57
Než mi ji ukradli, byla skvělá. Soft start velmi příjemně odstraňoval cuknutí při rozjezdu, takže se člověk nelekal. Hluk také nabíhal postupně, takže pocitově byla tišší než ekvivalenty. Je sice trochu těžší, ale drží se pohodlně a má velký výkon. Spouštěcí tlačítko je příjemně velké a má hladký chod (dokud tedy člověk pár hodin neřeže do cihel, ale i pak po vyčištění je vše v klidu). Rozhodně mohu tento stroj doporučit. A nádavkem - zabezpečte si pořádně dílnu, jestli si chcete rozbrusky užívat dlouho a spokojeně...
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.