ODPUZOVAČ PAVOUKŮ - elektrický AN-A325

Elektrický odpuzovač pavouků


  • 219,01 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
265 Kč
Kategorie: Rodenticidy, odpuzovače škůdců
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Tento přístroj pomocí ultrazvukových a elektromagnetických vln ruší pavouky a další hmyz ( štěnice, blechy, šváby, rybenky) , a tím je vyhání z chráněného prostoru. Díky ultrazvukovým vlnám se hmyz cítí v tomto prostředí nepříjemně, a proto tento chráněný prostor opouští, elektromagnetické vlny tento efekt ještě zvyšují.

Tento přístroj nepoužívá žádné chemické produkty, a proto může být široce používán v bytech, skladech, hotelech, supermarketech, garážích, kancelářích atd. Je neškodný vůči lidem a domácím mazlíčkům a nenarušuje funkci elektrických přístrojů. Přístroj neodpuzuje pouze pavouky, ale také další hmyz, jako jsou mouchy, brouci, švábi, atd. Je průhledný a funguje také jako pěkné a užitečné noční světélko díky LED diodě, která se rozsvítí při západu slunce a zhasne při jeho východu.

Přístroj pokrývá prostor až 200 m². Pro optimální pokrytí jej doporučujeme použít v každé místnosti nebo uzavřeném prostoru. Pokud začnete tento přístroj používat, je běžné vidět zvýšenou aktivitu pavouků a hmyzu, protože jsou tímto přístrojem rušeni. Proto brzy opouští prostor chráněný tímto přístrojem.

LED kontrolka se rozsvítí, což znamená, že přístroj pracuje.

  • Napájení: 220 V AC
  • Ultrazvuková frekvence: 20 kHz – 30 kHz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: