Sedlákův humát skladem.

FORESTINA Přípravek proti slimákům 800g

Přípravek proti slimákům značky Forestina, ze skupiny výrobků Zdravá zahrada, je určen ke spolehlivé a účinné likvidaci všech druhů slimáků a plzáků. Tento granulovaný výrobek biologicky šetrným způsobem likviduje škůdce na zelenině, jahodách nebo okrasných rostlinách jak ve volné půdě, tak i ve skleníku. Je tedy vhodný pro ekologické zemědělství. Neobsahuje žádné umělé chemikálie, účinné látky jsou pouze přírodního původu. Díky tomu není nijak omezen pohyb lidí nebo zvířat po ploše, kam byl přípravek proti slimákům aplikován. Granule přípravku jsou vysoce odolné vůči dešti. Ani po několikrát opakovaném nabobtnání a opětovném uschnutí se nerozpadnou.


  • 329,75 Kč bez DPH
  • Objednáno
399 Kč
Kategorie: Rodenticidy, odpuzovače škůdců
Položka byla vyprodána...
 

Klíčové vlastnosti přípravku proti slimákům Forestina

  • Granulovaný výrobek k účinné likvidaci slimáků a plzáků
  • Přípravek proti slimákům Forestina s účinnou látkou fosforečnanem železitým
  • I po opakovaném nabobtnání a uschnutí se granule nerozpadnou
  • Výrobek je vhodný pro ekologické zemědělství
  • Přípravek proti slimákům bez ochranné lhůty

Působení a použití:
Přípravek rovnoměrně rozsypte mezi rostliny a kolem záhonků hned při prvním výskytu slimáků nebo při zjištění jejich požerků. Nejvhodnější dobou pro aplikaci je podvečer, kdy slimáci opouštějí své denní úkryty. Krátce po požití návnady slimáci pro pocit sytosti přestanou žrát rostliny a stáhnou se zpátky do svých podzemních úkrytů, kde později uhynou. Při úhynu nedochází k nadměrné a odpudivé tvorbě slizu a povrch záhonů zůstává čistý.

 

Aplikační poznámka:
Pokud do rána příštího dne po aplikaci návnadové granule zmizí, znamená to, že je slimáci zkonzumovali a je nutné dávkování opakovat. Tím se zasáhne proti dalším slimákům, kteří přilezou k ošetřované ploše z okolí.

 

Dávkování:
5 g/m2 ručním posypem 
5 g přípravku je cca mírně navršená čajová lžička.

Doporučení a možná rizika ve vztahu k životnímu prostředí:
Přípravek nevyžaduje klasifikaci z hlediska ochrany při dodržení předepsané dávky - volně žijící zvěře, ptactva, včel, žížal, půdních mikroorganismů, populací všech druhů dravých drabčíků z čeledi Staphylinidae, dravých střevlíků z čeledi Carabidae a dravých roztočů z čeledi Phytoseiidae. Přípravek je slabě škodlivý pro populace všech druhů mšicomarů z čeledi Aphidiidae.

Ochranná lhůta:
0 dní

Charakteristika:
Moluskocid

Účinná látka:
Fosforečnan železitý 9,9 g/kg

Hmotnost balení:
800 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: